57-24D-1200-5
57-24D-1200-5 NTE Electronics, Inc
adapters_05.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: AC-DC 24V 1.2A 2.5MM PLUG
на замовлення 105 шт:
Написати відгук