57-9D-600-2
57-9D-600-2 NTE Electronics, Inc
adapters_02.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 5.4W
Packaging: Bag
Voltage - Output: 9V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Jack, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D.
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: cURus
Form: Wall Mount (Class II)
Current - Output (Max): 600mA
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
Part Status: Active
Power (Watts): 5.4 W
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 5.4W, Packaging: Bag, Voltage - Output: 9V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Jack, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D., Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: cURus, Form: Wall Mount (Class II), Current - Output (Max): 600mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Part Status: Active, Power (Watts): 5.4 W.