57GF10500100500100
57GF10500100500100 Laird Performance Materials
gof1000_datasheet-2401075.pdf
Виробник: Laird Performance Materials
Thermal Interface Products GOF1000 5.0mm x 5.0mm x 1.0mm
на замовлення 4533 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 5X5MM W/ADH BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Foam, Polyurethane (PUR), Shape: Square, Thickness: 0.0394" (1.000mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Thermal Resistivity: 0.45°C/W, Usage: Thermal Gasket, Outline: 5.00mm x 5.00mm, Thermal Conductivity: 2.2W/m-K, Adhesive: Adhesive - One Side.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 158 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Foam, Polyurethane (PUR)
Shape: Square
Thickness: 0.0394" (1.000mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Thermal Resistivity: 0.45°C/W
Usage: Thermal Gasket
Outline: 5.00mm x 5.00mm
Thermal Conductivity: 2.2W/m-K