Продукція > LAIRD TECHNOLOGIES > 57GF10500260500100
57GF10500260500100
57GF10500260500100 Laird Technologies
gof1000-datasheet
Виробник: Laird Technologies
Thermal Interface Products GOF1000 THERMAL GASKET
на замовлення 1915 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 5X5MM W/ADH BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Foam, Polyurethane (PUR), Shape: Square, Thickness: 0.102" (2.60mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Thermal Resistivity: 0.24°C/W, Usage: Thermal Gasket, Outline: 5.00mm x 5.00mm, Thermal Conductivity: 4.1W/m-K, Adhesive: Adhesive - One Side, Part Status: Active.
Shape: Square
Thickness: 0.102" (2.60mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Thermal Resistivity: 0.24°C/W
Usage: Thermal Gasket
Outline: 5.00mm x 5.00mm
Thermal Conductivity: 4.1W/m-K