57GF10500500500100
57GF10500500500100 Laird Performance Materials
gof1000_datasheet-2401075.pdf
Виробник: Laird Performance Materials
Thermal Interface Products GOF1000 5.0mm x 5.0mm x 5.0mm
на замовлення 4258 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 5X5MM W/ADH BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Foam, Polyurethane (PUR), Shape: Square, Thickness: 0.197" (5.00mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Thermal Resistivity: 0.16°C/W, Usage: Thermal Gasket, Outline: 5.00mm x 5.00mm, Thermal Conductivity: 6.1W/m-K, Adhesive: Adhesive - One Side.
Shape: Square
Thickness: 0.197" (5.00mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Thermal Resistivity: 0.16°C/W
Usage: Thermal Gasket
Outline: 5.00mm x 5.00mm
Thermal Conductivity: 6.1W/m-K