Продукція > LAIRD TECHNOLOGIES > 57GF20500100500100
57GF20500100500100
57GF20500100500100 Laird Technologies
gof2000-datasheet
Виробник: Laird Technologies
Thermal Interface Products GOF2000 5.0mm x 5.0mm x 1.0mm
на замовлення 1993 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 5X5MM W/ADH BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Foam, Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0394" (1.000mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Thermal Resistivity: 0.45°C/W, Usage: Thermal Gasket, Outline: 5.00mm x 5.00mm, Thermal Conductivity: 2.2W/m-K, Adhesive: Adhesive - One Side, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Foam, Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0394" (1.000mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Thermal Resistivity: 0.45°C/W
Usage: Thermal Gasket
Outline: 5.00mm x 5.00mm
Thermal Conductivity: 2.2W/m-K