57GF22500982500100
57GF22500982500100 Laird Performance Materials
gof2000_datasheet-2401080.pdf
Виробник: Laird Performance Materials
Thermal Interface Products 25.0MM X 25.0MM
на замовлення 536 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 25MMX25MM W/ADH BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Foam, Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.386" (9.80mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Thermal Resistivity: 0.10°C/W, Usage: Thermal Gasket, Outline: 25.00mm x 25.00mm, Thermal Conductivity: 10.5W/m-K, Adhesive: Adhesive - One Side, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
57GF22500982500100 57GF22500982500100 Виробник : Laird Technologies gof2000-datasheet Thermal Interface Products 25.0MM X 25.0MM
на замовлення 455 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Shape: Square
Thickness: 0.386" (9.80mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Thermal Resistivity: 0.10°C/W
Usage: Thermal Gasket
Outline: 25.00mm x 25.00mm
Thermal Conductivity: 10.5W/m-K