Продукція > LAIRD TECHNOLOGIES > 57GF3127097C000100
57GF3127097C000100
57GF3127097C000100 Laird Technologies
MFS_DS_GOF3000_20210421.pdf
Виробник: Laird Technologies
Thermal Interface Products 300.0MM (9.7X12.7MM)
на замовлення 302 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 300MMX12.7MM W/ADH, Packaging: Bulk, Color: Copper, Material: Copper - Graphite, Foam, Shape: Rectangular, Thickness: 0.382" (9.70mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Thermal Resistivity: 0.10°C/W, Usage: Thermal Gasket, Outline: 300.00mm x 12.70mm, Thermal Conductivity: 10.5W/m-K, Adhesive: Adhesive - One Side.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Color: Copper
Material: Copper - Graphite, Foam
Shape: Rectangular
Thickness: 0.382" (9.70mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Thermal Resistivity: 0.10°C/W
Usage: Thermal Gasket
Outline: 300.00mm x 12.70mm
Thermal Conductivity: 10.5W/m-K