Продукція > BOURNS INC. > 5800-100-TR-RC
5800-100-TR-RC
5800-100-TR-RC Bourns Inc.
5800_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 10UH 2.1A 32 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук