Продукція > BOURNS INC. > 5800-150-TR-RC
5800-150-TR-RC Bourns Inc.
5800_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 15UH 1.9A 39 MOHM
Написати відгук