Продукція > BOURNS INC. > 5800-180-TR-RC
5800-180-TR-RC Bourns Inc.
5800_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 18UH 1.8A 43 MOHM
Написати відгук