Продукція > BOURNS INC. > 5800-220-TR-RC
5800-220-TR-RC
5800-220-TR-RC Bourns Inc.
5800_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 22UH 1.7A 51 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук