Продукція > BOURNS INC. > 5800-270-TR-RC
5800-270-TR-RC Bourns Inc.
5800_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 27UH 1.5A 66 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук