Продукція > BOURNS INC. > 5800-330-TR-RC
5800-330-TR-RC Bourns Inc.
5800_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 33UH 1.3A 90 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук