Продукція > BOURNS INC. > 5800-390-TR-RC
5800-390-TR-RC Bourns Inc.
5800_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 39UH 1.2A 97 MOHM
Написати відгук