Продукція > BOURNS INC. > 5800-3R9-TR-RC
5800-3R9-TR-RC Bourns Inc.
5800_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 3.1A 15 MOHM
Написати відгук