Продукція > BOURNS INC. > 5800-4R7-TR-RC
5800-4R7-TR-RC Bourns Inc.
5800_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 3.1A 16 MOHM
Написати відгук