Продукція > BOURNS INC. > 5800-560-TR-RC
5800-560-TR-RC Bourns Inc.
5800_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 56UH 1A 150 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук