Продукція > BOURNS INC. > 5800-5R6-TR-RC
5800-5R6-TR-RC Bourns Inc.
5800_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 5.6UH 2.5A 23 MOHM
Написати відгук