Продукція > BOURNS INC. > 5800-6R8-TR-RC
5800-6R8-TR-RC Bourns Inc.
5800_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 2.4A 26 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук