Продукція > BOURNS INC. > 5800-8R2-TR-RC
5800-8R2-TR-RC Bourns Inc.
5800_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 2.2A 31 MOHM
Написати відгук