589L144X2CAT
589L144X2CAT CTS-Frequency Controls
589.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC VCTCXO 14.4000MHZ HCMOS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
TCXO Oscillators 14.4MHz 3.3V -20C +70C +/-28ppm.
Інші пропозиції 589L144X2CAT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
589L144X2CAT 589L144X2CAT Виробник : CTS Electronic Components 008-0528-0-1500912.pdf TCXO Oscillators 14.4MHz 3.3V -20C +70C +/-28ppm