589R144X2CTT
589R144X2CTT CTS-Frequency Controls
008-0528-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC TCXO 14.4000MHZ HCMOS
Написати відгук
TCXO Oscillators 14.4MHz 3V -20C +70C +/-28ppm.
Інші пропозиції 589R144X2CTT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
589R144X2CTT 589R144X2CTT Виробник : CTS Electronic Components 008-0528-0-1500912.pdf TCXO Oscillators 14.4MHz 3V -20C +70C +/-28ppm