589S144X2CTT
589S144X2CTT CTS-Frequency Controls
008-0528-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC TCXO 14.4000MHZ HCMOS
Написати відгук
TCXO Oscillators 14.4MHz 5V -20C +70C +/-28ppm.
Інші пропозиції 589S144X2CTT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
589S144X2CTT 589S144X2CTT Виробник : CTS Electronic Components 008-0528-0-1500912.pdf TCXO Oscillators 14.4MHz 5V -20C +70C +/-28ppm