Продукція > DIALIGHT > 5912501013NF
5912501013NF Dialight
C18499A.pdf
Виробник: Dialight
Description: LED PRISM 3MM GAASP ORN SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current: 20mA
Color: Orange
Voltage Rating: 2V
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 83mcd
Configuration: Single
Viewing Angle: 40°
Wavelength - Peak: 610nm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 2.85mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED PRISM 3MM GAASP ORN SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Current: 20mA, Color: Orange, Voltage Rating: 2V, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 83mcd, Configuration: Single, Viewing Angle: 40°, Wavelength - Peak: 610nm, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 2.85mm Dia.
Інші пропозиції 5912501013NF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
591-2501-013NF 591-2501-013NF Виробник : Dialight C18499A-2583715.pdf LED Circuit Board Indicators 3MM PRISM O 13" REEL