Продукція > AMPHENOL ICC (FCI) > 59202-G36-10-100LF
59202-G36-10-100LF Amphenol ICC (FCI)
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN HDR STACK SMD
Packaging: Bag
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.000mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Number of Positions: 20
Length - Overall Pin: 0.610" (15.494mm)
Length - Post (Mating): 0.217" (5.500mm)
Length - Stack Height: 0.394" (10.000mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR STACK SMD, Packaging: Bag, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.079" (2.00mm), Row Spacing: 0.079" (2.000mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Number of Positions: 20, Length - Overall Pin: 0.610" (15.494mm), Length - Post (Mating): 0.217" (5.500mm), Length - Stack Height: 0.394" (10.000mm).