Продукція > AMPHENOL ICC (FCI) > 59202-G38-19-142LF
59202-G38-19-142LF Amphenol ICC (FCI)
59202.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN HDR STACK SMD
Packaging: Bag
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.000mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 38
Length - Overall Pin: 0.685" (17.400mm)
Length - Post (Mating): 0.126" (3.200mm)
Length - Stack Height: 0.559" (14.200mm)
Написати відгук
Description: CONN HDR STACK SMD, Packaging: Bag, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.079" (2.00mm), Row Spacing: 0.079" (2.000mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 38, Length - Overall Pin: 0.685" (17.400mm), Length - Post (Mating): 0.126" (3.200mm), Length - Stack Height: 0.559" (14.200mm).
Інші пропозиції 59202-G38-19-142LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
59202-G38-19-142LF 59202-G38-19-142LF Виробник : Amphenol FCI 59202.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Minitek 2.00mm, Board To Board, Unshrouded Vertical Header, Surface Mount, Double Row, 38 Positions.