59202-S26-08-047 Amphenol ICC (FCI)
59202.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN STACKER 16POS 2MM SMD
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 15.0µin (0.38µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 16
Length - Overall Pin: 0.335" (8.500mm)
Length - Post (Mating): 0.150" (3.800mm)
Length - Stack Height: 0.185" (4.700mm)
Написати відгук
Description: CONN STACKER 16POS 2MM SMD, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.079" (2.00mm), Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 15.0µin (0.38µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 16, Length - Overall Pin: 0.335" (8.500mm), Length - Post (Mating): 0.150" (3.800mm), Length - Stack Height: 0.185" (4.700mm).