594D105X9050B2W
594D105X9050B2W Vishay Sprague
594d.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 1UF 10% 50V 1611
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1611 (4028 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.110" W (4.00mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 50 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 10% 50V 1611, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1611 (4028 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.110" W (4.00mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 50 V.