5AB70-100
5AB70-100 Acopian Power Supplies
Mini%20Encapsulated.pdf
Виробник: Acopian Power Supplies
Description: AC/DC CONVERTER
Features: Adjustable Output
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.53" L x 2.53" W x 1.24" H (89.7mm x 64.3mm x 31.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 100VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 71°C
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Voltage - Output 1: 5V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1; UL 508
Current - Output 1: 700 mA
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER, Features: Adjustable Output, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.53" L x 2.53" W x 1.24" H (89.7mm x 64.3mm x 31.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 100VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 71°C, Applications: Industrial, ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cULus, cURus, Voltage - Output 1: 5V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1; UL 508, Current - Output 1: 700 mA.