5AT680JBKCA
5AT680JBKCA KYOCERA AVX
Disc_Ceram_Cap_ClassI.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 68PF 3KV NP0 RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 68 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 68PF 3KV NP0 RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 68 pF.