5B30-06-MB Analog Devices Inc.
ANDIS05208-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Analog Devices Inc.
Description: PLUG-IN SIGNAL CONDITIONER
Packaging: Bulk
Output Type: Analog
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Current - Supply: 30 mA
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PLUG-IN SIGNAL CONDITIONER, Packaging: Bulk, Output Type: Analog, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Current - Supply: 30 mA.