5BWC12V-F Bivar Inc.
5BWC12V.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LED BLUE CLEAR T-1 3/4 T/H
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 30mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 10mA
Viewing Angle: 25°
Height (Max): 8.60mm
Wavelength - Peak: 430nm
Supplier Device Package: T-1 3/4 (5mm)
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED BLUE CLEAR T-1 3/4 T/H, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 30mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 10mA, Viewing Angle: 25°, Height (Max): 8.60mm, Wavelength - Peak: 430nm, Supplier Device Package: T-1 3/4 (5mm), Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.