5GU120JECCANM
5GU120JECCANM KYOCERA AVX
Disc_Ceram_Cap_ClassI.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 12PF 4KV N750 RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 4000V (4kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: N750
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.236" (6.00mm)
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Capacitance: 12 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 12PF 4KV N750 RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 4000V (4kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: N750, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.236" (6.00mm), Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Capacitance: 12 pF.