5KK330KOAAM
5KK330KOAAM KYOCERA AVX
Disc-Ceram--Caps-Class_SL.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 33PF 100V SL RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 33 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 100V SL RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: SL, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 33 pF.