5MPA2106J
5MPA2106J Electronic Concepts Inc.
5MPA_full.pdf
Виробник: Electronic Concepts Inc.
Description: 10UF/5%/530VAC
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Termination: Screw Terminals
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 530V
Height - Seated (Max): 2.252" (57.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5 MOhms
Size / Dimension: 1.701" Dia (43.20mm)
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10UF/5%/530VAC, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Can - Screw Terminals, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Termination: Screw Terminals, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 530V, Height - Seated (Max): 2.252" (57.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5 MOhms, Size / Dimension: 1.701" Dia (43.20mm).