5NR102KADCI
5NR102KADCI KYOCERA AVX
Disc_Ceramic_Caps_Rev_Oct_1999.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 1KV Y5F RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5F
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 1KV Y5F RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5F, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1000 pF.