5NX101KCEIY
5NX101KCEIY KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 6KV Y5F RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 6000V (6kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5F
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Capacitance: 100 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 6KV Y5F RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 6000V (6kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5F, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Capacitance: 100 pF.