5PR103MUMCE
5PR103MUMCE KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 1KV Y5R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5R
Size / Dimension: 0.748" Dia (19.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 1KV Y5R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5R, Size / Dimension: 0.748" Dia (19.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10000 pF.