Продукція > SIEMENS AG > 5SU1354-7KK16
5SU1354-7KK16 Siemens AG
Виробник: Siemens AG
ДИФФ.АВТОМАТ ТИП A , УСТ.ГЛУБИНА=70 MM IFN 30MA, 10KA, 1+N-ПОЛ. ТИП C 16A Група товару: Вимикачі автоматичні низьковольтні Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук