Продукція > Вивідні резистори > 2W > 6,8 kOhm 5% 2W вив. (MOR200SJTB-6K8R-Hitano)
6,8 kOhm 5% 2W вив. (MOR200SJTB-6K8R-Hitano)
MOR_080911.pdf
Код товару: 33163
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 6,8 kOhm
Точність і ТКО: ±5%
P ном., W: 2 W
U, роб.: 500 V
Габарити: 11x4,0 mm; Dвив. = 0,76 mm
Тип: метало-оксидні мініатюрні
у наявності 3278 шт:
54 шт - РАДІОМАГ-Київ
37 шт - РАДІОМАГ-Львів
137 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
10 kOhm 5% 2W вив. (MOR200SJTB-10KR-Hitano)
MOR_080911.pdf
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > 2W
Номінал: 10 kOhm
Точність і ТКО: ±5%
P ном., W: 2 W
U, роб.: 500 V
Тип: метало-оксидні мініатюрні
151 шт - РАДІОМАГ-Київ
144 шт - РАДІОМАГ-Львів
136 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
2,2 kOhm 5% 2W вив. (MOR200SJTB-2K2R – Hitano)
Вивідні резистори > 2W
Номінал: 2,2 kOhm
Точність і ТКО: ±5%
P ном., W: 2 W
U, роб.: 500 V
872 шт - склад
168 шт - РАДІОМАГ-Київ
100 шт - РАДІОМАГ-Львів
67 шт - РАДІОМАГ-Харків
78 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
4,7 kOhm 5% 2W вив. (MOR200SJTB-4K7R-Hitano)
Вивідні резистори > 2W
Номінал: 4,7 kOhm
Точність і ТКО: ±5%
P ном., W: 2 W
U, роб.: 500 V
781 шт - склад
283 шт - РАДІОМАГ-Київ
16 шт - РАДІОМАГ-Львів
80 шт - РАДІОМАГ-Харків
25 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
1 kOhm 5% 0,25W вивів. (CR025SJTB-1K-Hitano)
2 Додати до обраних Обраний товар
CR-S_080911.pdf
Вивідні резистори > 0,25W
Номінал: 1 kOhm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V
Габарити: 3,2х1,6 mm; Dвів = 0,45 mm
Тип: вугільно-плівкові
660 шт - РАДІОМАГ-Київ
8 шт - РАДІОМАГ-Львів
871 шт - РАДІОМАГ-Харків
9 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
157 шт - очікується
Мінімальне замовлення: 30
1,3 kOhm 5% 0,25W вив. (CR025SJTB-1K3R-Hitano)
CR-S_080911.pdf
Вивідні резистори > 0,25W
Номінал: 1,3 kOhm
Точність: ±5%
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 250 V