6.6SM8Z10A-AQ
6.6SM8Z10A-AQ Diotec Semiconductor
6.6sm8z10a.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC DO218AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-218AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Automotive
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 388A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Applications: Automotive, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 388A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V, Supplier Device Package: DO-218AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції 6.6SM8Z10A-AQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6.6SM8Z10A-AQ 6.6SM8Z10A-AQ Виробник : Diotec Semiconductor 6.6sm8z10a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, DO-218AB, 175C, 6600W, Unidir, AEC-Q101