6.6SM8Z12A-AQ
6.6SM8Z12A-AQ Diotec Semiconductor
6.6sm8z10a.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO-218AB
Packaging: Bulk
Type: Zener
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 332A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO-218AB, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 332A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: DO-218AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції 6.6SM8Z12A-AQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
6.6SM8Z12A-AQ 6.6SM8Z12A-AQ Виробник : Diotec Semiconductor 6.6sm8z10a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, DO-218AB, 175C, 6600W, Unidir, AEC-Q101