60M1210B-2 Staco Energy Products Company
VT-5-Catalog_bro-prod.pdf
Виробник: Staco Energy Products Company
Description: VAR XFMR 120/240VAC 12A
Packaging: Bulk
Output Type: Terminals
Voltage - Output: 120VAC, 240VAC
Type: Panel Mount
Voltage - Supply: 120VAC, 240VAC
Size: 7.440" L x 7.250" W x 15.790" H (188.98mm x 184.15mm x 401.07mm)
Input Type: Terminals
Constant Current Load - Max: 12A (2.88kVA)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VAR XFMR 120/240VAC 12A, Packaging: Bulk, Output Type: Terminals, Voltage - Output: 120VAC, 240VAC, Type: Panel Mount, Voltage - Supply: 120VAC, 240VAC, Size: 7.440" L x 7.250" W x 15.790" H (188.98mm x 184.15mm x 401.07mm), Input Type: Terminals, Constant Current Load - Max: 12A (2.88kVA).