60M1210B Staco Energy Products Company
VT_ProductGuide_bro.pdf
Виробник: Staco Energy Products Company
Description: VAR XFMR 120VAC 12A
Packaging: Bulk
Output Type: Terminals
Voltage - Output: 120VAC
Type: Panel Mount
Voltage - Supply: 120VAC
Size: 7.440" L x 7.250" W x 10.950" H (188.98mm x 184.15mm x 278.13mm)
Input Type: Terminals
Constant Current Load - Max: 12A (1.44kVA)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VAR XFMR 120VAC 12A, Packaging: Bulk, Output Type: Terminals, Voltage - Output: 120VAC, Type: Panel Mount, Voltage - Supply: 120VAC, Size: 7.440" L x 7.250" W x 10.950" H (188.98mm x 184.15mm x 278.13mm), Input Type: Terminals, Constant Current Load - Max: 12A (1.44kVA).