61APF25075
61APF25075 Essentra Components
5020.PDF
Виробник: Essentra Components
Description: ANCHOR RIVET, PLASTIC PIN, .250
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Nylon
Hole Diameter: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Type: Push Rivet
Rivet Length: 0.750" (19.05mm) 3/4"
на замовлення 4890 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANCHOR RIVET, PLASTIC PIN, .250, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Nylon, Hole Diameter: 0.250" (6.35mm) 1/4", Type: Push Rivet, Rivet Length: 0.750" (19.05mm) 3/4".