Продукція > EDAC INC. > 628-21W4624-4TA
628-21W4624-4TA
628-21W4624-4TA EDAC Inc.
EDAC%20627C%20628C%20Series%20Power%20Combo%20D-sub%20Connectors%20English%20Ordering%20Guide.pdf
Виробник: EDAC Inc.
Description: CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A, 40A
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 21 (17 + 4 Power)
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal and Power
Flange Feature: Board Side (M3)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub, Combo
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 21WA4
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 21POS VERT SLDR, Features: Shielded, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, 40A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 21 (17 + 4 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Board Side (M3), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 21WA4, Part Status: Active.