Продукція > EDAC INC. > 628-47W1224-4N3
628-47W1224-4N3
628-47W1224-4N3 EDAC Inc.
EDAC%20627C%20628C%20Series%20Power%20Combo%20D-sub%20Connectors%20English%20Ordering%20Guide.pdf
Виробник: EDAC Inc.
Description: CONN D-SUB RCPT 47POS VERT SLDR
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A, 40A
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 47 (46 + 1 Power)
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal and Power
Flange Feature: Board Side (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub, Combo
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D) - 47W1
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 47POS VERT SLDR, Features: Shielded, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, 40A, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 47 (46 + 1 Power), Number of Rows: 3, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Board Side (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D) - 47W1, Part Status: Active.