Продукція > EDAC INC. > 628W17W2222-4N2
628W17W2222-4N2
628W17W2222-4N2 EDAC Inc.
Виробник: EDAC Inc.
Description: CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Packaging: Tray
Features: Shielded
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A, 40A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Number of Positions: 17 (15 + 2 Power)
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal and Power
Flange Feature: Housing/Shell (4-40)
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Connector Style: D-Sub, Combo
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B) - 17W2
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT, Packaging: Tray, Features: Shielded, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, 40A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 17 (15 + 2 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Housing/Shell (4-40), Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Connector Style: D-Sub, Combo, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B) - 17W2.