Продукція > EDAC INC. > 629-25W3250-2N2
629-25W3250-2N2
629-25W3250-2N2 EDAC Inc.
EDAC%20629C%20630C%20Series%20Power%20Combo%20D-sub%20Connectors%20English%20Ordering%20Guide.pdf
Виробник: EDAC Inc.
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A, 20A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 25 (22 + 3 Power)
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal and Power
Flange Feature: Housing/Shell (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub, Combo
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 25W3
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.370" (9.40mm)
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, 20A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 25 (22 + 3 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Housing/Shell (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C) - 25W3, Part Status: Active, Backset Spacing: 0.370" (9.40mm).